14.10.2022
Autorzy:
Praktyki:
Specjalizacje:
W trakcie konferencji dot. bezpieczeństwa w sieci Paweł Gruszecki z Praktyki IP&TMT weźmie udział w dwóch panelach, podczas których poruszone zostaną tematy wpływu wojny w Ukrainie na sektor cyberbezpieczeństwa oraz ubezpieczeń od cyberzagrożeń.
Jedna z największych konferencji polskiego środowiska cybersecurity, The Hack Summit będzie okazją do spotkania i wysłuchania kilkudziesięciu uznanych na rynku ekspertów do spraw cyberbezpieczeństwa, polskich i zagranicznych topowych programistów, zajmujących się tematyką IT prawników oraz reprezentantów organów ustawodawczych. Podczas dwóch dni konferencji - 13 października w formie online oraz 14 października stacjonarnie w Warszawie - zaplanowanych jest kilkanaście ścieżek tematycznych. Organizatorami wydarzenia są fundacja Academic Partners oraz Dowództwo Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni.
W trakcie konferencji poruszone zostaną wszystkie zagadnienia związane z bezpieczeństwem w sieci, w tym:
- złośliwe oprogramowania,
- sposoby na wyłudzanie danych oraz ich ochrona,
- prywatność i anonimowość w sieci,
- prawo a IT,
- ataki hakerskie,
- nowe technologie i trendy.
W tegorocznej radzie programowej The Hack Summit zasiadał Paweł Gruszecki, Counsel w Praktyce IP&TMT, który specjalizuje się w zagadnieniach prawnych IT, ochronie danych osobowych oraz cyberbezpieczeństwie. Paweł prowadził nadzór merytoryczny nad dwoma ścieżkami wydarzenia: “Governance, risk, compliance” oraz “Focus on the market: data protection and audit services”, w ramach których będzie miał także prelekcję oraz poprowadzi panel dyskusyjny. W drugim dniu konferencji opowie o wpływie wojny w Ukrainie na sektor cyberbezpieczeństwa i jego klientów, a następnie będzie moderował dyskusję na temat wpływu ubezpieczeń od cyberzagrożeń na rozwój rynku usług z zakresu cyberbezpieczeństwa.
Pełna agenda, formularz rejestracyjny oraz wszystkie przydatne informacje znajdują się na stronie organizatora.